Holmes (vol. 1+2)

Neohodnoceno
368 Kč –10 % 331 Kč
Skladem (> 50 ks)
Autoři komiksu neboli jejich alter ega, Luc Brunschwig a Cecil, následují doktora Watsona po stopách Sherlocka Holmese. Chtějí objevit skutečnou identitu člověka skrývajícího se za jménem slavného detektiva. 
 
Autor: Luc Brunschwig
Ilustrace: Cecil
Edice: Pro Emu
Rok: 2014
Překladatel: Richard Podaný
Formát: 230 x 325 mm
Počet stran: 80
Vazba: V8
ISBN: 978-80-87596-28-9
Věk: 12+

Detailní informace

Detailní popis produktu


Holmes I
4. května 1891. Sherlock Holmes záhadně mizí ve vodopádech ve Švýcarsku spolu se svým úhlavním nepřítelem, profesorem Moriartym. O několik dnů později je detektivův byt na Baker Street 221b vykraden lupiči. Poslal je tam zřejmě Mycroft Holmes, Sherlockův bratr, který se snaží zničit důkazy o Sherlockově šílenství. Mycroft svého bratra podezřívá, že propadl drogám. Sherlockovu smrt proto považuje za sebevraždu člověka, který nemohl snést pomyšlení, že jeho mozek je zničen drogami. Doktor Watson navzdory tomu žádným důkazům nevěří a vydává se po detektivovi pátrat po celé Evropě. Postupně odhaluje tajemství Sherlocka Holmese i celé jeho rodiny. 


Holmes II
U Holmesových rodičů se záhada ještě prohlubuje. V dětském pokoji svého přítele Watson objevuje další tajemství. Jaký vliv mohl mít Mycroft na svého bratra Sherlocka? A jak si vysvětlit Mycroftovo tvrzení, že Moriarty, Sherlockův největší nepřítel, ve skutečnosti nikdy neexistoval?

Omlouváme se všem našim komiksovým čtenářům, kteří nahlédli do alba Holmese a nezdál se jim lettering v dopisech – stalo se nám to při opravě tiskového pdf do tiskárny a tam již bohužel nikdo rozklížený lettering nezkontroloval…
Je nám to moc líto a vezměte jed na to, že v dalším albu (plánovaném na jaro 2016) se nám to již nestane!

Recenze na iLiteratuře
Recenze na Fanzine
Recenze v MF Dnes 
Recenze na Fantasya
Recenze na Comics Blogu
Recenze v Hospodářských novinách

Ukázka z knihy

Sdílet