Holmes (vol. 3+4)

A přichází další svazek… Watson pátrá ve francouzském městě Pau, kam Holmesova rodina jezdívala na letní byt, a objeví tam záhadný akvarel, který jej navede na zcela čerstvou stopu!
 
Autor: Luc Brunschwig
Ilustrace: Cecil
Edice: Pro Emu
Rok: 2016
Překladatel: Richard Podaný
Formát: 230 x 325 mm
Počet stran: 128
Vazba: V8
ISBN: 978-80-87596-69-2
Věk: 12+
Dostupnost Skladem (>50 ks)
398 Kč –40 % 238 Kč
Holmes (vol. 3+4)
MEANDER 915
Akce
398 Kč –40 %
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Amatérský detektiv Wiggins mezitím hledá jistého doktora Dudleyho Parkse, mimořádného lékaře, jehož minulost je neoddělitelně propojena s Holmesovým otcem. Do hry vstupují dávná tajemství a osoby známé i nečekané: mezi nimi třeba i samotná Florence Nightingalová, živoucí britský poklad z nejdrahocennějších, všemi milovaná ošetřovatelka a reformátorka zdravotní péče.

Pokračování příběhu o britském impériu, jeho největším detektivovi a neochotě smířit se se ztrátou provede své čtenáře spodinou Londýna i důležitými chvílemi dějin, zavede je do vojenské nemocnice ve Scutari i do přístavu v Balaklavě.

Cecilovi s Brunschwigem trvalo dlouhých sedm let, než ke svému fantasticky započatému holmesovskému opusu připojili další kapitoly. Přesvědčte se sami, že to čekání stálo za to. (Kniha obsahuje dvě původně samostatně publikovaná alba Holmes 3 a 4.) 

Recenze na Comicsblogu
Recenze na Fanzine

Ukázka z knihy

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Jazyk: čeština
Téma: Dobrodružství
Věk: 12+
Žánr: komiksy, Překlady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: