Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Čtenářské lekce

Čtenářské lekce žáky seznamují s esencí obsahu i formy daného titulu. Lekce k jednotlivým knihám tvořili různí pedagogové, a proto jsou i přístupy ke knihám odlišné. Tato různorodost vytváří z pilotní řady čtenářských lekcí pestrou metodiku, díky které se děti naučí přemýšlet o knihách novými způsoby, které jim nedovolí zůstat na povrchu.

Ke každé knize bylo vytvořeno několik čtenářský lekcí, které byly provedeny a zhodnoceny na základních školách a v knihovnách. S některými lekcemi lze pracovat samostatně, jiné na sebe navazují. Většina lekcí nabízí spoustu možností, jak s knihou pracovat dál i jak konkrétní lekce měnit a přizpůsobovat konkrétním podmínkám a možnostem. 

Během celé lekce jsou využívány metody aktivního učení, aby žáci byli co nejvíce zapojeni a dostávali prostor k hledání a verbalizaci svých názorů. Podle věku a zralosti cílové skupiny budou zařazeny i písemné aktivity. Jádrem celé lekce zůstává vždy titul (text-ilustrace-objekt knihy) samotný.
Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Cena

2982271
12982271

Značky

Autor

Ilustrátor

Jazyk

Věk

Žánr

Položek k zobrazení: 11