Doprava a platba

 Tajne bratrstvo118-2

Doprava v rámci ČR

Zboží vám po objednání doručíme do čtyř pracovních dnů prostřednictvím společnosti GLS (doporučeně či na dobírku). Objednávky doručujeme také prostřednictvím Zásilkovny (sami si můžete zvolit místo vyzvednutí objednávky). 


Osobní vyzvednutí

Zaplacenou objednávku si můžete také vyzvednout v našem pražském knihkupectví. Zde je připravena zpravidla do druhého dne po objednání.

Knihkupectví Meander pod Vyšehradem (výdejna e–shopu)
+420 792 832 221 (během otevírací doby)
knihkupectvi@meander.cz

Vratislavova 7, 128 00 Praha 2

 OTEVÍRACÍ DOBA 

PO - ČT  10:00 – 18:00
PÁ  10:00 – 17:00

(polední pauza 12:30–13:00)


Doprava do zahraničí

Knihy vám za částku 150 Kč rádi zašleme i do zahraniční. V nabídce jsou přednastavené země, do kterých knihy zasíláme nejčastěji (Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko). Po předchozí domluvě (pište na marketa@meander.cz) vám samozřejmě knihy rádi zašleme i do jiných zemí. V případě zasílání zboží do zahraničí není možné platit dobírkou.

U zahraničních plateb prosíme o úhradu objednávky v Eurech


Platba

Zakoupené zboží můžete zaplatit kartou online či přepravní firmě na dobírku.


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy jsou určené na nákup knih z nakladatelství Meander (neplatí na plyšáky a další předměty v sekci neknihy) v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 1500 Kč v knihkupectvích Meander nebo zde na e–shopu. Poukaz je vytištěn na kvalitním papíru s vysokou gramáží a perleťovým efektem. Pokud chcete dárkový poukaz využít při nákupu v e-shopu, stačí zadat způsob platby dobírkou a do poznámky napsat číslo poukazu. Také je možné nás přímo kontaktovat (pište na marketa@meander.cz), stačí zaslat seznam knih a číslo dárkového poukazu. Při nákupu v knihkupectví stačí poukaz předložit.   Dárkové poukazy 

Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení.