doprava a platba

Doprava

Zboží vám po objednání doručíme do čtyř pracovních dnů prostřednictvím společnosti GLS (doporučeně či na dobírku). Objednávky doručujeme také prostřednictvím Zásilkovny (sami si můžete zvolit místo vyzvednutí objednávky). Zaplacenou objednávku si můžete také vyzvednout v našem knihkupectví (Vratislavova 7, Praha 2).

Doprava do zahraničí

Knihy vám za částku 150 Kč rádi zašleme i do zahraniční. V nabídce jsou přednastavené země, do kterých knihy zasíláme nejčastěji (Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko). Po předchozí domluvě (pište na marketa@meander.cz) vám samozřejmě knihy rádi zašleme i do jiných zemí. V případě zasílání zboží do zahraničí není možné platit dobírkou.

Platba

Zakoupené zboží můžete zaplatit kartou online či přepravní firmě na dobírku.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je určený na nákup knih z nakladatelství Meander (neplatí na plyšáky a další předměty v sekci neknihy) v hodnotě 500 Kč v knihkupectví Meander nebo zde na e-shopu. Poukaz je vytištěn na kvalitním papíru s vysokou gramáží a perleťovým efektem.

Pokud chcete dárkový poukaz využít při nákupu v e-shopu, stačí zadat způsob platby dobírkou a do poznámky napsat číslo poukazu. Také je možné nás přímo kontaktovat (pište na marketa@meander.cz), stačí zaslat seznam knih a číslo dárkového poukazu.

Při nákupu v knihkupectví stačí poukaz předložit.

Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. 

Tajne bratrstvo130 

 

 

Sdílet