Sběratelská kolekce: Tento výtisk má číslo...

Ačkoliv v Čechách zatím není tradice sběratelství knih natolik rozvinutá navzdory velmi významné avantgardní bibliofilní produkci začátkem minulého století, můžeme i dnes narazit na signované bibliofilie na ušlechtilých papírech vydávané v nízkých nákladech. Na hodnotě ovšem nabývají i knihy v nižším nákladu se zajímavým grafickým zpracováním či ilustrované současnými umělci. Přesně takové jsou knihy z nakladatelství Meander.

meander box0161V každém balíčku kolekce Tento výtisk má číslo... najdete tematickou sbírku knih, které pro Vás vybíral náš redakční tým v Meandru. Propojuje se zde inspirativní text, umělecké ilustrace, odpovídající písmo i kvalitní grafické zpracování a materiál v jeden krásný celek. Ačkoliv se nejedná o luxusní bibliofilie v duchu ušlechtilých tisků první poloviny minulého století, i tak můžeme hovořit o jedinečných autorských knihách, o něž milovníci knih po celém světě vždy usilují. Edice uměleckých knih Modrý slon představuje vždy pouze prvních sto výtisků v tiráži číslovaných a signovaných autorem i ilustrátorem.meander box0223
Věříme, že hlavně krásně vypravené knihy pro děti do budoucna dostanou své místo v hierarchii českých sběratelských knih a přinesou Vám a Vašim blízkým radost, krásné vzpomínky a trvalou hodnotu – ať už jste čtenář, nebo sběratel. Sběratelské balíčky jsou vhodným dárkem k významným událostem dítěte, jako jsou křtiny, narozeniny, zápis do první třídy nebo do gymnázia, ale mnohé umělecké tituly jistě potěší i dospělé čtenáře a mohou se stát svatebním darem či trvalou vzpomínkou na promoci.

Ulovte ty nejlepší kousky, které doslova a do písmene obohatí vaši knihovnu! 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

36005850
136005850

Značky

Autor

Ilustrátor

Jazyk

Žánr

Položek k zobrazení: 3
Návrh bez názvu 10
Tip
3 600 Kč
4 000 Kč (–10 %)
1995
Návrh bez názvu 12
Tip
4 950 Kč
5 500 Kč (–10 %)
1994
Návrh bez názvu 11
Tip
5 850 Kč
6 500 Kč (–10 %)
1993