AŽ DO KONCE PRÁZDNIN DÁREK K NÁKUPU NAD 500 Kč! Utraťte u nás více než 500 Kč a vyberte si v košíku jednu knihu zdarma (z vybraných 10 titulů).

Olle Trottestam

(*1999)

Bydlím v Malmö na jihu Švédska. Moje maminka je Češka a táta je Švéd. Mně se v Česku, kam jezdíme každé léto za babičkou, také moc líbí a rád tam maluju. Vždycky jsem měl rád barvy a moc mě bavilo kreslit obrázky. Do školy s sebou nosím sešit plný kreslených postaviček a nevynechám žádnou přestávku, abych k nim něco nepřidal. Co mne napadne, to nakreslím, a rád si k tomu poslouchám písničky anebo pěknou knížku. Mám rád zvířata a přírodu a jako všichni kluci taky počítačové hry. Vymýšlím si nové světy plné dobrodružství a ty pak přenáším na papír. Zkuste to taky!

 

ENG

I live in Malmö in the south of Sweden. My mother is Czech and my father is Swedish. I also really like the Czech Republic, where we go to see my grandmother every summer, and I like to paint there. I've always loved colors and I enjoyed drawing pictures. I bring a notebook full of cartoon characters to school and I don't miss a break so that I don't add anything to them. I can draw whatever comes to my mind, and I like to listen to songs or a nice book. I like animals and nature and, like all boys, also computer games. I invent new worlds full of adventures and then transfer them to paper. Try it too!

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

268269
1268269

Značky

Položek k zobrazení: 1
MEANDER 1080
268,20 Kč
298 Kč (–10 %)
9788075580559