K měsíci čtenářů máme dárek pro naše malé i velké čtenáře: knihu zdarma k nákupu nad 500 Kč! Akce platí celý březen. Svůj dárek si vyberete přímo z nabídky v nákupním košíku.

Jakub Kouřil

(*1987)

Režisér, animátor a výtvarník. Absolvent Katedry animace FAMU v Praze. Ve své tvorbě moc rád pracuje s vtipem a nadsázkou. I když je jeho doménou film, od mala ho láká také svět ilustrace. Jako velký frankofil obdivuje obrázky Jacquese Sempého nebo Nicolase de Crécyho. Nápady a nové náměty hledá převážně při každodenních procházkách Letenskými sady se psem Hugem. Miluje svou rodinu, filmy, moře, kakao, sýr… a samozřejmě knihy.

 

ENG

A director, animator, and artist. He graduated from the Film and TV School of Academy of Performing Arts in Prague, Department of Animation. He loves to work with wit and exaggeration. Even though his main interest is the movie, since he was a boy he is also fascinated by the world of illustrations. As a huge francophile, he is impressed by Jacquese Sempé's and Nicolase de Crécy's works. He is looking for new ideas mostly during everyday walks with his dog Hugo through the Letenské sady. He loves his family, movies, sea, cacao, cheese... and books of course.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Cena

178205
1178205

Značky

Položek k zobrazení: 5