Alberto Pez

(*1963)

Žije v Argentině a je autorem knih pro děti a mládež. Jako ilustrátor a karikaturista působil v různých periodikách a vydavatelstvích, pracoval také ve filmovém průmyslu (design, storyboardy, kostýmy). V posledních letech rovněž píše, mezi jeho knihy patří El Microscopio de Nicolás (Nicolasův mikroskop) či Ba-Bau se ha perdido (Ba-Bau byl ztracen).
Nakladatelství Meander vydalo knížku Tajný život blech, která vznikla ve spolupráci s ilustrátorem Robertem Cubillasem.

ENG
He lives in Argentina and is the author of books for children and teenagers. He worked as an illustrator and cartoonist in various periodicals and publishers, he also worked in the film industry (design, storyboards, costumes). In recent years, he has also written, his books include El Microscopio de Nicolás (Nicolas's Microscope) and Ba-Bau se ha perdido (Ba-bau is lost).
Meander Publishing has published the book The Secret Life of Fleas, which was created in collaboration with illustrator Robert Cubillas.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Cena

133205
1133205

Značky

Položek k zobrazení: 5

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení