Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Sophie Curtil

 

(*1949)
 
Malířka a grafička, žije a pracuje v Paříži. Už v dětství chodila malovat do ateliérů pro děti, později sama působila v různých ateliérech pro dětské publikum, mimo jiné i jako animátorka v Národním muzeu moderního umění. Vydala necelé dvě desítky knih pro děti o výtvarném umění zejména v nakladatelstvích Centre Pompidou, Dapper a Milan. Koncipovala umělecké knížky dokonce i pro nevidomé čtenáře. Pár hřebíčku a nic víc, vydané nakladatelstvím Les Trois Ourses, bylo zakázkou města Nanterre a dočkalo se již také zahraničních vydání.

ENG
Painter and graphic artist, she lives and works in Paris. As a child, she went to paint in children's studios, later she worked in various studios for children's audiences, including as an animator at the National Museum of Modern Art. She has published less than two dozens children's books on fine arts, especially at the Centre Pompidou, Dapper, and Milan publishing houses. She has designed art books even for blind readers. Pár hřebíčku a nic víc, published by Les Trois Ourses, was commissioned by the city of Nanterre and have already received foreign editions.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

209210
1209210

Značky

Položek k zobrazení: 1
MEANDER 1431
od 209 Kč
298 Kč (až –29 %)
9788087596340_2