Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Lucie Lomová

(*1964) 

Po gymnáziu vystudovala dramaturgii na pražské DAMU, jednu sezonu strávila v šumperském divadle. Členka literárního spolku LiDi, (spolu s I. Douskovou, J. Reinischem a P. Ulrychem). Krátce pracovala také jako divadelní kritička a novinářka.
Od roku 1991 je na volné noze. Je autorkou desítek kreslených vtipů, ilustruje časopisy a knížky, kreslí obálky. Nejvíc se v posledních letech věnuje komiksu. V nakladatelství Meander vyšel druhý a třetí svazek jejích sebraných příběhů myšek: Anča a Pepík zasahujíAnča a Pepík opět v akci. Lomová pro Meander rovněž ilustrovala výbor Hrubínovy poezie Říkadla pro celý den (a taky navečer).

ENG
After high school, she studied dramaturgy at The Academy of Perfoming Arts in Prague, Theatre Faculty, and spent one season at the Šumperk theater. Member of the literary association LiDi, (together with I. Dousková, J. Reinisch and P. Ulrych). She also worked briefly as a theater critic and journalist.
He has been a freelancer since 1991. She is the author of dozens of cartoon jokes, illustrates magazines and books, and draws covers. In recent years, he has devoted most of his time to comics. The Meander publishing house published the second and third volumes of her collected stories of mice: Anča a Pepík zasahují, Anča a Pepík opět v akci. Lomová also illustrated for Meander the committee of Hrubín's poetry Říkadla pro celý den (a taky navečer).

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

241242
1241242

Značky

Položek k zobrazení: 1
anna chce skocit oblka
241,20 Kč
268 Kč (–10 %)
547