Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Ivona Březinová

(*1964)

Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně, obor český jazyk – dějepis. Na katedře bohemistiky pracovala jako asistentka, získala doktorát, vedla semináře tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého a před dvěma lety otevřela dětské knihkupectví Fantazie. Od roku 1996 se živí jako spisovatelka. Píše knihy pro děti všech věkových kategorií a získala za ně řadu literárních ocenění. Zvlášť ceněné jsou její knihy Začarovaná třída, Holky na vodítku a Lentilka pro dědu Edu. Za součást spisovatelské profese autorka považuje i besedy v knihovnách a školách, kam za dětmi pravidelně přijíždí. Více informací najdete na www.brezinova.cz.

ENG
She graduated from the Faculty of Education at the J. E. Purkyně University, majoring in the Czech language - history. She worked as an assistant at the Department of Czech Studies, obtained a doctorate, led creative writing seminars at the Josef Škvorecký Literary Academy, and opened the children's bookstore Fantazie two years ago. She has been living as a writer since 1996. She writes books for children of all ages and has won many literary awards for them. Her books Začarovaná třída, Holky na vodítku and Lentilka pro dědu Edu are especially appreciated. The author also considers discussions in libraries and schools, where she regularly comes to see children, as part of the writing profession.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

1251990
11251990

Značky

Položek k zobrazení: 2
MEANDER 616
od 125 Kč
178 Kč (až –29 %)
9788075580665_2