Pořiďte si unikátní díla evropského i tuzemského komiksu se slevou 40 % v rámci komiksového léta na našem e-shopu a v knihkupectví pod Vyšehradem.

Marcela Konárková

(*1988) 
 

Pochází z maličkých Darebnic u Chocně, kde prožila dětství, a v nedalekém Ústí nad Orlicí vystudovala Střední školu uměleckoprůmyslovou.
V roce 2015 absolvovala na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni a nyní žije a pracuje v Praze.
Ráda kreslí, maluje a ilustruje knížky pro děti a dospělé. Věnuje se ale také grafickému designu a práci s dětmi jako jsou výtvarné dílny a volnočasové aktivity. Zajímají ji interaktivní knihy, hry, historie, film a divadlo. Ve zbytku času si užívá cestování, četbu, běh, tanec a společenský život.

ENG
She comes from Darebnice near Chocna, where I spent my childhood, and in nearby Ústí nad Orlicí she graduated from the Secondary School of Applied Arts.
She graduated from the Ladislav Sutnar Faculty of Design and Art in Pilsen in 2015 and now she lives and works in Prague.
She likes to draw, paint, and illustrate books for children and adults. But she also does graphic design and works with children, such as art workshops and leisure activities. She is interested in interactive books, games, history, film, and theater. The rest of the time she enjoys traveling, reading, running, dancing, and socializing.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

628629
1628629

Značky

Položek k zobrazení: 2
The Gallery of Arthur's Adventures 9788087596715