Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Velký úklid

Jak již sám název napovídá, nová kniha respektované spisovatelky Markéty Pilátové Velký úklid je věnovaná všem nepořádným dětem.

Ilustrace: Olle Trottestam
Edice: Modrý slon
Rok: 2018
Formát: 155 × 220 mm
Počet stran: 80
Vazba: V8
ISBN: 978-807-55-8055-9
Věk: 8+
Dostupnost Skladem (>50 ks)
298 Kč –10 % 268,20 Kč
Velký úklid
MEANDER 1080
298 Kč –10 %
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Hlavní hrdinka Maruška je opravdu hodně nepořádná a její nervózní a přepracovaná maminka si s ní už neví rady. Neví si rady ani s poněkud rozevlátým tatínkem, bubeníkem známé kapely, a chce se s ním rozvést. A čím je maminka nervóznější, tím je Maruška nepořádnější.

Pomůže jí až tajemná sousedka paní Krátká. Ta má ve svém starém bytě vždycky vzorný pořádek a slíbí Marušce, že ji naučí uklízet. A pomůže jí uklidit nejen její pokojík, ale také vztahy s maminkou a tatínkem. Dosáhne toho poněkud mazanými metodami, za které by se nemusel stydět ani Sherlock Holmes.

Kniha je doprovázená zvláštními ilustracemi Olleho Trottestama, šestnáctiletého nadaného švédského umělce (s českou maminkou) s poruchou autistického spektra.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Markéta Pilátová
Ilustrátor: Olle Trottestam
Jazyk: čeština
Téma: Cestování
Věk: 8+
Žánr: beletrie pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: