Adventní kalendář ve slovenštině

Neohodnoceno
798 Kč –10 %
Adventní kalendář ve slovenštině
798 Kč –10 % 718 Kč
Skladem (> 50 ks)
Milé děti, připravili jsme pro vás kouzelný adventní kalendář. (Úvodní obrázek je ilustrační, fotografie slovenské verze nyní připravujeme).
 
Ilustrace: Jarmila Marešová
Rok: 2021
Formát: 340 x 400 mm
Vazba: kazeta ručně vázaná

ISBN: 978-80-7558-186-0
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouho očekávané vydání slovenské verze populárního Adventního kalendáře nakladatelství Meander. Oproti původnímu vydání jsme kalendář doplnili o praktický obal, ve kterém budete moci kalendář skladovat.
 
Adventní kalendář je možné zakoupit také v české, italské, německé a anglické mutaci.
 

Advent je doba předvánoční, celých dlouhých 24 dní musíme netrpělivě čekat na Štědrý den, kdy všichni oslavujeme narození malého Ježíška. Abyste se Vánoc co nejdříve dočkaly, otevřete si podle čísel postupně každý den jednu malinkatou knížečku. V ní najdete vánoční povídání o malé Aničce a Jankovi, básničku nebo koledu připravenou jenom pro vás na každý adventní den.

A poradíme vám: po přečtení knížečku neodkládejte, ale vraťte ji zpátky na místo. O Vánocích si je pak můžete přeříkat a přezpívat všechny znovu – v posledním leporelu máte i noty k nejznámějším koledám.

Když budete mít chuť, vysypte všechny knížečky a vracejte je zpátky na správná místa, až složíte celou skládanku.

Kalendář z leporel se nevyhazuje jako ten čokoládový, celý rok může spát někde v krabici spolu s betlémem, a až přijde nový advent, pohrajete si s ním znovu.

Sdílet