Signovaný Notes Abeceda Meander

Ručně šitý notes Abeceda Meander se zákulisními vzpomínkami a několika deníkovými záznamy nakladatelky Ivy Pecháčkové vychází k 25. výročí založení nakladatelství.

Limitovaná edice (do prodeje míří pouze 150 ks) je podepsaná a dokreslená všemi redaktory z Meandru a s věnováním Ivy Pecháčkové.

Notes Meander si lze objednat k osobnímu vyzvednutí nebo k doručení přes Zásilkovnu. Tento produkt nelze zaslat přes GLS.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
998 Kč
Signovaný Notes Abeceda Meander
Signovaný Notes Abeceda Meander
Tip
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
všechny knihy
kamenná prodejna
v centru Prahy

Vzhledem k tomu, že se specializujeme na knihy pro děti spíš než na notesy a diáře, oslovili jsme ke spolupráci nejpovolanější české papírnictví a grafické studio Papelote, jejichž sešity a diáře všichni tak rádi používáme. Do tohoto notesu s přidanou hodnotou můžete kreslit a zapisovat svoje myšlenky a nápady a zároveň se dozvědět něco víc o tvorbě i zákulisí jednoho z nejvýraznějších českých nakladatelských domů vydávajících knihy dětem.

Abecedně řazená hesla vyprávějí příběh některých knih, jejich autorů, ilustrátorů, grafiků, přátel nakladatelství, ale i událostí a míst, která jsou s Meandrem bytostně spojená. A navíc si historii vydaných knih autenticky připomenete už pouhým listováním šitým blokem z různě barevných a různě silných listů, protože jeho 208 stran bylo vytištěno na archivních papírech, na něž se tisklo všech 333 knížek Meandru. Na konci notesu pak naleznete seznam všech doposud vydaných titulů, abyste si mohli vést čtenářský deník a postupně si odškrtat všechny přečtené tituly.

Více si o notesu můžete přečíst v rozhovoru s Ivou Pecháčkovou na našem blogu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Žánr: umělecké knihy, bloky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: