Anna chce skočit

Neohodnoceno
268 Kč –10 %
anna chce skocit oblka
268 Kč –10 % 241 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Anna je dívka, která se nudí a nudí ji i život, jaký vede. A právě když se jí zdá, že je načase jej změnit, se dají věci do pohybu.

Ilustrace: Lucie Lomová
Edice: Pro Emu
Rok: 2007
Formát: 297 x 220 mm
Počet stran: 80
Vazba: V2b

ISBN:978-80-86283-52-4

Věk:10+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původní český komiks, který poprvé vyšel v r. 2006 ve Francii v nakladatelství známého komiksového teoretika a kritika Thierryho Groensteena Éditions de l'An 2. 

Anna je dívka, která se nudí a nudí ji i život, jaký vede. A právě když se jí zdá, že je načase jej změnit, se dají věci do pohybu. V bazénu, kam si šla zaplavat s matkou, se seznámí s mladým Američanem Alanem a od té chvíle je vtažená do zběsilého běhu událostí. Alan si ji spletl s její sestrou – dvojčetem, o jejíž existenci Anna dosud nevěděla, a prchají spolu prvním vlakem pryč z Prahy, protože Alan se náhodou nachomýtl k vyřizování účtů ruské mafie a právem se obává o svůj život. V průběhu cesty mají dost času se poznat a komplikované pronásledování se stává kulisou k tomu, aby se Anna dozvěděla o tajemství své rodiny, o němž neměla ani potuchy. Osobní historie se proplétá s historií naší země a cesta po Čechách se zároveň stává cestou životní.

Ocenění

Zlatá stuha IBBY 2007 Zvláštní ocenění

Muriel 2007 Nejlepší původní komiksová kniha roku

Sdílet