Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Ty internety a následně ty covidy s našimi životy dost zacvičily. Místo u piva se potkáváme spíš přes Zoom, Meet nebo Teams a místo lístků na festivaly řešíme certifikáty o očkování. Jak si zvykáme na nová pravidla hry, se dočtete právě v tomto čísle.

Začíná už obyčejnému zavolání a osobní návštěvě zvonit hrana? Jak se onlinový způsob žití promítl do literatury a kultury? Proč je škoda klasických čtenářských deníků? Co se stalo s divadlem za času pandemie? Prozradí nám postapo komiks, co přijde po pandemii?

Postcovidových otázek a snad také odpovědí tu najdete spousty, a nejen to! V rozhovoru se spisovatelkou Lidmilou Kábrtovou se dozvíte, proč ji baví psát zrovna povídky, šéfredaktor Jakub vám popíše své zážitky z akce Knižní lázně, náš odborník na umění Jan Florentýn Báchor vám odhalí, jak se do něj etablovaly ženy a nakonec vás čeká klasický nášup recenzí.

Dostupnost Skladem (1 ks)
120 Kč –10 % 108 Kč
new normal2
120 Kč –10 %
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Lógr je literární čtvrtletník, ve kterém čtenáři a čtenářky najdou srozumitelně a často i odlehčeně napsané recenze na méně známé knihy i bestsellery, poezii i komiksy, ale taky pohledy do umělecké sféry či filmové a hudební branže. To vše píší milovníci a milovnice kultury a literatury. Lógr vám dá skvělý literární a kulturní přehled, doporučí, co číst a na co se dívat, pobaví vás a inspiruje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Žánr: Časopisy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: