He, he!

Neohodnoceno
328 Kč –10 %
MEANDER 025
328 Kč –10 % 295 Kč
Skladem (> 50 ks)

Ivan Wernisch píše dětem, potažmo mládeži? A o čempak? Kudy vede cesta do Ašchabadu? Kudy plují kominické lodě? Co povídá hlava na stole? Anebo o něčem úplně jiném.

Autor: Ivan Wernisch
Ilustrace: Viktor Pivovarov
Grafická úprava: Pavel Kadlec
Rozměry: 180 x 210 mm
Počet stran: 64 str.
Vazba: V8 

ISBN:978-80-7558-083-2

Věk:8+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po úspěšných titulech Chodit po provaze je snadné (2011, Nejkrásnější kniha ČR 2012) a Plop! (2015), které vyšly s ilustracemi Jiřího Stacha, vydáváme tento rok Wernischovu sbírku básní s názvem He, he! Ivan Wernisch ji sestavil ze starých i nových textů a krásnými ilustracemi ji doprovodil tentokrát slavný malíř Viktor Pivovarov.

Ocenění

CENA UČITELŮ ZA PŘÍNOS K ROZVOJI DĚTSKÉHO ČTENÁŘSTVÍ 2019

 

Ivan Wernisch píše dětem, potažmo mládeži? A o čempak? Kudy vede cesta do Ašchabadu? Kudy plují kominické lodě? Co povídá hlava na stole? Anebo o něčem úplně jiném. Anebo o něčem úplně stejném. Básník Wernischova formátu zvládne psát svá poselství o čemkoli komukoli. Kdykoli a kdekoli. O všednodenních tragédiích a nadoblačné grotesce. O hrůze i radosti života, o minulém, které živí přítomné i budoucí, o sobě (v množném čísle), o začátku a konci. O neposedném pramínku slasti, který proskakuje trhlinami v mohutném masivu reality. To vše tentokrát v přátelském svazku s kresbami Viktora Pivovarova. Sluší jim to. He, he! Radim Kopáč

    •  Recenze v Literárních novinách
Sdílet