Pořiďte si unikátní díla evropského i tuzemského komiksu se slevou 40 % v rámci komiksového léta na našem e-shopu a v knihkupectví pod Vyšehradem.

Dům myšek: vybavení do obývacího pokoje a ložnice

Věděli jste, že malé krabice, knihy, kbelíky, stínidla a další předměty jsou v Domu myšek často vyrobeny z papíru? S těmito papírovými tisky si můžete jednotlivé doplňky do svého vlastního Domu myšek vyrobit úplně sami během chvíle.

Měřítko: 1:12
Materiál: papír
Vhodné od 6 let

Dostupnost Skladem (18 ks)
248 Kč –10 % 223 Kč
Dům myšek: vybavení do obývacího pokoje a ložnice
Het Muizenhuis Knipvellen slaapkamer woonkamer
248 Kč –10 %
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Toto balení obsahuje šest listů s:

  • nástěnným uměním a plakáty
  • kbelíky
  • krabicemi
  • novinami
  • hodinami
  • stínidly
  • drobnými rostlinkami
  • a mnohým dalším

Dům myšek je projekt holandské umělkyně Kariny Schaapman, která z kartonových krabic, látek a dalších různých materiálů vyrábí domy a celé prostředí, kde žijí plyšové myšky Sam a Julie. Myšek je ale ještě mnohem víc a společně zažívají spoustu dobrodružství. Autorka je všechny fotí a z fotografií uspořádává knížky s autorskými texty. V Meandru dosud vyšlo devět knih ze série z nichž nejnovější je Dům myšek: Muzeum

Knihy vyšly v překladu Lenky Sovové, v pevné vazbě a několika různých formátech. Jsou plné barevných fotografií a písmo v nich je dost velké pro trénování čtení, až se ho děti začnou učit.

V našem knihkupectví ve Vratislavově ulici pravidelně pořádáme workshopy, na kterých si každý může vyrobit svůj vlastní dům myšek. A aby je rovnou děti mohly zabydlet, tak prodáváme i originální holandské figurky: Sama, Julii, dědu námořníka, baletku Ellu a nově také Samovu mámu a myší trojčata. A aby měly tyto plyšové myšky u vás doma kde bydlet, nabízíme od srpna 2023 také pomůcky a vybavení ke stavbě vašeho vlastního, originálního Domu myšek!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vytvořte si vlastní Dům myšek!
Žánr: Neknihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: