Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Dům myšek: kartonový dětský pokoj

Chtěli byste si vytvořit svůj vlastní vlastní Dům myšek? S tímto kartonovým pokojem to nebylo nikdy snazší!

Velikost hotového velkého pokoje: 26 x 20 x 25 cm
Měřítko: 1:12
Materiál: karton
Nevhodné pro děti do 3 let

Dostupnost Skladem (3 ks)
348 Kč
Dům myšek: kartonový dětský pokoj
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Tato krásná miniaturní místnost je vyrobena z kartonu a potištěna ze všech stran charakteristickými tapetami a podlahami z Domu myšek. Box se snadno sestavuje díky šikovným klopám s oboustrannou páskou.


Dům myšek je projekt holandské umělkyně Kariny Schaapman, která z kartonových krabic, látek a dalších různých materiálů vyrábí domy a celé prostředí, kde žijí plyšové myšky Sam a Julie. Myšek je ale ještě mnohem víc a společně zažívají spoustu dobrodružství. Autorka je všechny fotí a z fotografií uspořádává knížky s autorskými texty. V Meandru dosud vyšlo devět knih ze série z nichž nejnovější je Dům myšek: Muzeum

Knihy vyšly v překladu Lenky Sovové, v pevné vazbě a několika různých formátech. Jsou plné barevných fotografií a písmo v nich je dost velké pro trénování čtení, až se ho děti začnou učit.

V našem knihkupectví ve Vratislavově ulici pravidelně pořádáme workshopy, na kterých si každý může vyrobit svůj vlastní dům myšek. A aby je rovnou děti mohly zabydlet, tak prodáváme i originální holandské figurky: Sama, Julii, dědu námořníka, baletku Ellu a nově také Samovu mámu a myší trojčata. A aby měly tyto plyšové myšky u vás doma kde bydlet, nabízíme od srpna 2023 také pomůcky a vybavení ke stavbě vašeho vlastního, originálního Domu myšek!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům myšek a jeho vybavení
Žánr: Neknihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: