Od 23. do 26. 5. jsme na Světě knihy. Naše knihkupectví bude tedy zavřeno a vaše objednávky budou k vyzvednutí a odeslání zase od pondělí 27. 5. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na veletrhu!

Dům myšek: nábytek do koupelny

S touto nábytkovou sadou si můžete během chvilky vyrobit ten nejhezčí dřevěný nábytek do koupelny svého Domu myšek.

Měřítko: 1:12
Materiál: dřevo
Vhodné od 6 let

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
398 Kč
Dům myšek: nábytek do koupelny
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Nábytkové díly jsou rozděleny na čtyři dřevěné desky. Laserem vyřezané díly snadno vytlačíte z desek a sestavíte je jako 3D puzzle.

Součástí sady je:

  • miniaturní vana
  • miniaturní stolička
  • miniaturní sprchový kout
  • miniaturní toaleta
  • miniaturní zásobník na toaletní papír
  • miniaturní umyvadlo
  • miniaturní nástěnné police
  • dvě miniaturní zrcadla

Dům myšek je projekt holandské umělkyně Kariny Schaapman, která z kartonových krabic, látek a dalších různých materiálů vyrábí domy a celé prostředí, kde žijí plyšové myšky Sam a Julie. Myšek je ale ještě mnohem víc a společně zažívají spoustu dobrodružství. Autorka je všechny fotí a z fotografií uspořádává knížky s autorskými texty. V Meandru dosud vyšlo devět knih ze série z nichž nejnovější je Dům myšek: Muzeum

Knihy vyšly v překladu Lenky Sovové, v pevné vazbě a několika různých formátech. Jsou plné barevných fotografií a písmo v nich je dost velké pro trénování čtení, až se ho děti začnou učit.

V našem knihkupectví ve Vratislavově ulici pravidelně pořádáme workshopy, na kterých si každý může vyrobit svůj vlastní dům myšek. A aby je rovnou děti mohly zabydlet, tak prodáváme i originální holandské figurky: Sama, Julii, dědu námořníka, baletku Ellu a nově také Samovu mámu a myší trojčata. A aby měly tyto plyšové myšky u vás doma kde bydlet, nabízíme od srpna 2023 také pomůcky a vybavení ke stavbě vašeho vlastního, originálního Domu myšek!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům myšek a jeho vybavení
Žánr: Neknihy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: