Dům myšek: nábytek do obchodu

S touto nábytkovou sadou si můžete během chvilky vyrobit ten nejhezčí dřevěný nábytek do obchodu myšek.

Měřítko: 1:12
Materiál: dřevo
Vhodné od 6 let

Dostupnost Skladem (12 ks)
398 Kč –10 % 358 Kč
Dům myšek: nábytek do obchodu
MH furnitue kits new shop
398 Kč –10 %
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Nábytkové díly jsou rozděleny na čtyři dřevěné desky. Laserem vyřezané díly snadno vytlačíte z desek a sestavíte je jako 3D puzzle.

Součástí sady je:

  • miniaturní úložná skříňka
  • miniaturní pokladní přepážka
  • miniaturní dvojitá vitrína
  • miniaturní samostatná vitrína

Dům myšek je projekt holandské umělkyně Kariny Schaapman, která z kartonových krabic, látek a dalších různých materiálů vyrábí domy a celé prostředí, kde žijí plyšové myšky Sam a Julie. Myšek je ale ještě mnohem víc a společně zažívají spoustu dobrodružství. Autorka je všechny fotí a z fotografií uspořádává knížky s autorskými texty. V Meandru dosud vyšlo devět knih ze série z nichž nejnovější je Dům myšek: Muzeum

Knihy vyšly v překladu Lenky Sovové, v pevné vazbě a několika různých formátech. Jsou plné barevných fotografií a písmo v nich je dost velké pro trénování čtení, až se ho děti začnou učit.

V našem knihkupectví ve Vratislavově ulici pravidelně pořádáme workshopy, na kterých si každý může vyrobit svůj vlastní dům myšek. A aby je rovnou děti mohly zabydlet, tak prodáváme i originální holandské figurky: Sama, Julii, dědu námořníka, baletku Ellu a nově také Samovu mámu a myší trojčata. A aby měly tyto plyšové myšky u vás doma kde bydlet, nabízíme od srpna 2023 také pomůcky a vybavení ke stavbě vašeho vlastního, originálního Domu myšek!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům myšek a jeho vybavení
Žánr: Neknihy
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
BH Avatar autora | 16.10.2023
Je to roztomilá , ale poměrně náročná sada na sestavení. Některé části do sebe ne vždy dobře zapadnou, několikrát se nám to rozpadlo v ruce. Nakonec jsme si vypomohli gumičkami na zpevnění. Nabarvené vypadá moc pěkně.