Pořiďte si unikátní díla evropského i tuzemského komiksu se slevou 40 % v rámci komiksového léta na našem e-shopu a v knihkupectví pod Vyšehradem.

Dům myšek: Muzeum

Oblíbení hrdinové Sam a Julie z Domu myšek tentokrát navštíví muzeum plné zajímavých exponátů a nečekaných překvapení.

Autor:
Karina Schaapman

Ilustrace: Karina Schaapman
Edice: Modrý slon
Rok: 2022
Grafická úprava: Kristýna Tučková
Překladatel: Lenka Sovová
Formát: 279 x 240 mm
Počet stran: 60 
Vazba: V8
ISBN: 978-80-7558-192-1
Věk: 4+

Dostupnost Skladem (>50 ks)
468 Kč –10 % 421 Kč
Dům myšek: Muzeum
WEB RES 082
Novinka
468 Kč –10 %
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Sam a Julie mají velikánskou radost - mají totiž dovoleno jít s vetešníkem na bleší trh. Kdo dobře hledá, ten tam vždycky najde nějaký úžasný klenot. Sam si koupí vzácnou starou knihu a Julie tajemnou truhličku. Jsou to učiněné poklady! V muzeu se o nich možná dozvědí něco víc, pojďme se tam s nimi podívat...       

Dům myšek je projekt Studia Schaapman, kterému se již podařilo posbírat ocenění Stříbrný štětec, Zlatá kniha nebo Nejkrásnější kniha roku. Dům byl vyroben jako dekorace k této knížce pro děti. Samotný dům je vyroben z kartonových krabic a kašírky, na zařízení interiéru byly použity autentické látky z padesátých, šedesátých a sedmdesátých let a také různé druhy odpadového materiálu. Autorka navíc na svém facebooku a YouTube kanále zveřejňuje návody na výrobu vlastního myšího domu!


Recenze:

„Díky tomu, že je vše ručně vyrobené a nafocené, vás dokáže celá knížka (ale i ostatní díly) vtáhnout na místo činu. Obrázky jsou totiž plné detailů, plné dalších postav, na každém obrázku je, co hledat a co najít. Fotografie z Domu myšek by se rozhodně daly označit jako tzv. wimmelbild – tedy obrázek, na kterém lze najít mnoho různých prvků, postav i dění,“ píše Lukáš Ždan v recenzi na webu Dobrý zprávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Karina Schaapman
Ilustrátor: Karina Schaapman
Jazyk: čeština
Téma: Přátelství
Typ: Bestsellery
Věk: 4+
Žánr: pohádky, Překlady, Dům myšek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: