Starý a Nový zákon pro děti VI - Komplet

Závěrečná řada novozákonních příběhů z edice manamana vychází také v kompletu! Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu tak vytvářejí originální umělecké dílo. Vcelku má celá tato biblická edice v šesti kompletech 47 knih.
 
Autor: Ivana Pecháčková
Ilustrace: David Válovič, Anežka Velinská, Viktorie Krtička Černega, Dora Čančíková, Martin Kubát, Alžběta Moravcová, Klára Břicháčková, Monika Novotná
Edice: manamana
Rok: 2022
Formát: 120 x 150 mm
Počet stran: 8 x 30
Vazba: V8
Věková kategorie: 4+
ISBN: 978-80-7558-189-1
 

Kniha vyšla s laskavou podporou Státního fondu kultury České republiky a nadace Sekyra Foundation.

V kompletu najdete tyto biblické příběhy:

 

Titul je možné si předobjednat. Vychází 8. 6. 2022.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné (10 ks)
898 Kč –10 % 808 Kč
Starý a Nový zákon pro děti VI - Komplet
9788075581891 komplet stary a novy zakon pro deti VI
Novinka
898 Kč –10 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Biblická edice manamana se uzavírá posledními osmi příběhy Nového zákona, které dětem převyprávěla Ivana Pecháčková a ilustrovali je talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace. Který apoštol Ježíše zradil? A který zapřel? Co jsou to letnice? S těmito a dalšími otázkami dětem pomůžou přiložené metodické listy, které obsahují soubor úkolů procvičujících nejen porozumění a pozornost dětí, ale i jejich kreativní schopnosti.

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. Ve 25 příbězích z Nového zákona se děti seznámí nejen s jednotlivými událostmi ze života Ježíše, ale i s dalšími důležitými postavami a výjevy, které souvisí jak se vznikem a základy křesťanství, tak i s celou naší křesťanskou kulturou. Matka Ježíše Marie, Jan Křtitel, Máří Magdalena, Pilát Pontský a mnoho dalších postav jsou její nedílnou součástí. Bez jejich znalosti neznáme část sami sebe, část naší kultury, ale i část jednotlivých děl – jak mají dnešní mladí například číst slavný Bulgakovův román Mistr a Markétka či Steinbeckovo Na východ od ráje bez znalosti biblických příběhů?

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Ivana Pecháčková
Jazyk: čeština
Věk: 4+
Žánr: biblické příběhy, umělecké knihy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení