Cirkus Mrňousek

Neohodnoceno
198 Kč –10 %
MEANDER WEB RES 046
198 Kč –10 % 178 Kč
Skladem (> 50 ks)

Leporelo plné veselých obrázků a slovíček od autorské dvojice Nejedlý & Plachý: všichni sem, všichni k nám! Ten kdo vstoupí, neprohloupí. Nejsme Cirkus Berousek, nýbrž Mrňousek!

Autor: Jan Nejedlý 
Ilustrace: Jaromír Plachý
Edice: Repolelo
Rok: 2020
Formát: 190 x 150 mm
Počet stran: 18
Vazba: leporelo
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni sem, všichni k nám! Ten, kdo vstoupí, neprohloupí! Nejsme Cirkus Berousek, nýbrž Mrňousek! No ano. Vždyť kdo má doma mrňouska, zažívá cirkus každý den. Balancování na nočníku, žongl s dudlíkem, klauniády při koupání, drezúra rodičů a jiné atrakce. Přistupte blíže! Autorská dvojice Nejedlý & Plachý přichází po leporelu „Tři naháči na tryskáči“ (Meander, 2019) s dalšími veselými obrázky a slovíčky pro nejmenší človíčky.

Recenze

„Taky máte doma občas cirkus? Tak velevážené publikum, neváhejte a navštivte Cirkus Mrňousek! Uvidíte nevídané! Bobkáče, co už skoro nepotřebují plenky, žirafu Johy, co má chlupaté nohy, kouzelníka Šumafuka a mnoho mnoho dalších. I když je to leporelo pro nejmenší, u nás baví celou rodinu. Četli jsme už tolikrát, že ho děti odříkávají zpaměti. A některé průpovídky už se u nás asi zabydlely natrvalo.“ – @kreat.lucka

Sdílet