Ida se raduje

Malá veverka Ida má pořád spoustu důvodů k radosti: když se kouluje s kamarády, cachtá se ve vaně nebo s tatínkem brnká na piáno.

Autor: Nikola Hoření
Ilustrace: Nikola Hoření
Edice: Repolelo
Rok: 2021
Formát: 150 x 150 mm
Počet stran: 18
Vazba: leporelo
Věk: 0+

Dostupnost Skladem (> 50 ks)
158 Kč –30 % 110 Kč
Ida se raduje
MEANDER WEB RES 055
Akce
158 Kč –30 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy
 
Recenze
 

„Smutná myška Karla, které se dějí jen samé těžkosti a příkoří, má novou kámošku – veverku Idu, která je narozdíl od Karly pořád veselá a plná optimismu. Ida se raduje je jednou z novinek repolelí rodiny a volné pokračování série o lidských emocích pro nejmenší od Nikoly Hoření. My s Eloušem dáváme oba palec hore a hned si povíme proč. Zaprvé, knihy pro děti, které jakkoli vyprávějí o emocích či je zobrazují, považuji za velmi důležité. Pravděpodobně nikdo z nás kolikrát netuší, co se jim v těch jejich malých hlavičkách honí, a proto si myslím, že je důležité si s dětmi o emocích povídat, vysvětlovat a ukazovat či radit, jak je zvládat. A k tomu všemu může právě Ida (respektive i předchozí Karla) pomoci. Knížka totiž krásně zobrazuje spoustu malých, i když pro děti naopak někdy velkých, radostí – karneval, koulovačky, hrátky ve vaně plné pěny, zdobení vánočních perníčků… Zadruhé, krásné a originální ilustrace typické pro Nikolu Hoření. V knize Klub nerozbitných dětí najdete informaci, že se nemáte bát vybírat dětem knihy s ne tak typickými ilustracemi. Na tuto informaci se tedy snažím myslet vždy, když Eloušovi nějakou knihu pořizuju. Nechci totiž, aby měl příliš jednotvárnou knihovnu. A právě ilustrace Nikoly Hoření, které jsou milé a hravé, dokážou v takové knihovničce vyniknout. Zatřetí, kniha je maličká, tudíž hezky padne do dětských ručiček, ale i mámě do kabelky. A začtvrté, dle hlavního degustátora Elouše, který rád pojídá všechny předměty v okolí, kniha i skvěle chutná. Obrazový materiál však z úcty ke knihám neuvádím.“ – @nuwang.b

 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Ilustrátor: Nikola Hoření
Věk: 0+
Žánr: leporela

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení