Plyšový Chrujda do každé rodiny!

Jak to začalo?

První příběh o Jezevci Chrujdovi spatřil světlo světa v roce 2014 a okamžitě si získal malé i velké čtenáře - Chrujdu milují malé děti a nechají si ho stále dokola číst, malí školáci si ho zapisují do deníků jako svoji první četbu a dospělí jej nadšeně (a znovu a znovu) předčítají svým ratolestem, baví se originálními příběhy i hravým a vtipným jazykem.

Co je náš cíl?

Chrujda jako živý – plyšový jezevec do každé rodiny! Každoročně se knihovničky mnoha dětí rozrůstají o Chrujdův nový příběh, je čas přivést si domů originálního plyšáka a zaplnit tak i postýlky! Vybrané příspěvky umožní zhmotnění Chrujdy do plyšové podoby a statečný jezevec tak bude moci děti ochránit před každou noční můrou! Do této chvíle vyšlo již šest knížek o zvídavém a statečném Chrujdovi, sedmá je za dveřmi, a v přípravě je dokonce i večerníček!

IMG_20190425_174154

Již přes 5 let přináší jezevec Chrujda radost do dětských srdcí. Rádi bychom dětem přivedli Chrujdu jako plyšovou hračku, jeho černobílý kožíšek totiž přímo láká k pohlazení! Pomozte nám i Vy díky HitHitu přivést Chrujdu do dětských pokojíčků.

V případě úspěchu bychom rádi přivedli i ostatní hebce srstnaté hrdiny z Chrujdovy party: jeho nejlepší kamarádku a vozíčkářku sůvička Stáňu, lásečku lasičku Aničku a možná i protřelého tchoře Smradolfa. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení