Meander se připojuje k pomoci ukrajinským rodinám

Není to tak dávno, co jsme se rozhodli pomáhat samoživitelům v době pandemie. Na začátku letošního roku jsme – asi jako všichni – doufali, že už se vše vrátí do starých kolejí. Ale pak se stalo něco nečekaného. Najednou jsme svědky něčeho, co by nás ani nenapadlo – války na Ukrajině. Každý z nás v Meandru už na začátku pomohl, jak mohl. Nyní jsme se rozhodli, že zapojíme samotné nakladatelství, ale i vás – naše čtenáře a čtenářky.

Ukrajinským rodinám se ze dne na den proměnil život, některé musely dokonce uprchnout do jiných zemí, aby byly v bezpečí. Naštěstí jsme jako Česko zareagovali rychle a až dojemně velkoryse. Kromě materiálních a finančních prostředků je dobré myslet i na psychickou podporu, a tu my můžeme nabídnout v podobě knížek. Naštěstí máme spoustu titulů pro nejmenší čtenáře, kde není text nebo jen velmi málo slov, ale třeba i stolní hru Lovci knížek.

Rozhodli jsme se pomoci dvojím způsobem:

  • z každého nákupu nad 500 Kč, který bude realizován v našem e-shopu, věnujeme 100 Kč na knihy ukrajinským dětem
  • každý z vás může pro ukrajinské dítě koupit konkrétní knihu – do poznámky v objednávce stačí napsat, která ze zakoupených knih to je

Dosud jsme vybrali a darovali 200 knih, těšíme se na další hromádky, které poputují přímo k ukrajinským rodinám.

Knižní sbírka bude probíhat po celý březen, tedy symbolicky v měsíci knihy.

Děkujeme!
Nakladatelství Meander 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení