Starý a Nový zákon pro děti V. - Komplet

Druhá řada novozákonních příběhů z edice manamana vychází také v kompletu! Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo.

Ilustrace: Darja Čančíková, Pavlína Lörinczová, Anastasia Stročkova, Terezia Unzeitigová, M. aka Janazapa, Dita Stuchlíková, Alice Brotánková, Dora Dutková
Edice: manamana
Rok: 2021
Formát: 120 x 150 mm
Vazba: V8
Věk: 6+
ISBN: 978-80-7558-172-3
 
Knihy vyšly s laskavou podporou nadace Sekyra Foundation.
Dostupnost Skladem (>50 ks)
898 Kč –10 % 808 Kč
Starý a Nový zákon pro děti V. - Komplet
MEANDER WEB RES 120
898 Kč –10 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Ve 25 příbězích z Nového zákona se děti seznámí nejen s jednotlivými událostmi ze života Ježíše, ale i s dalšími důležitými postavami a výjevy, které souvisí jak se vznikem a základy křesťanství, tak i s celou naší křesťanskou kulturou. Matka Ježíše Marie, Jan Křtitel, Máří Magdalena, Pilát Pontský a mnoho dalších postav jsou její nedílnou součástí. Bez jejich znalosti neznáme část sami sebe, část naší kultury, ale i část jednotlivých děl – jak mají dnešní mladí například číst slavný Bulgakovův román Mistr a Markétka či Steinbeckovo Na východ od ráje bez znalosti biblických příběhů?

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Ivana Pecháčková
Jazyk: čeština
Věk: 6+
Žánr: biblické příběhy, umělecké knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: