Podobenství II

Ježíš ke svým učedníkům často mluvil v podobenstvích a tento výběr jich přináší rovnou šest – podobenství o marnotratném synu, o vinařích, o milosrdném samaritánovi, o boháči a lazarovi a podobenství o hřivnách. Ilustrace Pavlíny Lörinczové podobenství aktualizují a pomůžou dětem pochopit jejich smysl.

 

Autor: Ivana Pecháčková
Ilustrace: Pavlína Lörinczová
Edice: manamana
Rok: 2021
Formát: 120 x 150 mm
Počet stran: 24
Vazba: V8
Věková kategorie: 7+
ISBN: 978-80-7558-111-2

 

Kniha vyšla s laskavou podporou nadace Sekyra Foundation.

Dostupnost Skladem (> 50 ks)
128 Kč –10 % 115 Kč
Podobenství II
MEANDER WEB RES 176
Novinka
128 Kč –10 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. Ve 25 příbězích z Nového zákona se děti seznámí nejen s jednotlivými událostmi ze života Ježíše, ale i s dalšími důležitými postavami a výjevy, které souvisí jak se vznikem a základy křesťanství, tak i s celou naší křesťanskou kulturou. Matka Ježíše Marie, Jan Křtitel, Máří Magdalena, Pilát Pontský a mnoho dalších postav jsou její nedílnou součástí. Bez jejich znalosti neznáme část sami sebe, část naší kultury, ale i část jednotlivých děl – jak mají dnešní mladí například číst slavný Bulgakovův román Mistr a Markétka či Steinbeckovo Na východ od ráje bez znalosti biblických příběhů?

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Ivana Pecháčková
Jazyk: čeština
Věk: 6+
Žánr: biblické příběhy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení