Klášter Nejsvětějšího srdce

Mladý mnich Stibor žije v klášteře obklopeném toxickou mlhou. Strávil tu celý svůj život a stejně jako všichni ostatní věří, že mlha pokrývá celý svět.
 
Edice: Pro Emu
Rok: 2017
Formát: 176 x 250 mm
Počet stran: 72
Vazba: V8
ISBN: 978-807-55-8021-4
Věk: 14+
Dostupnost Skladem (>50 ks)
368 Kč
Klášter Nejsvětějšího srdce
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy
Mladý mnich Stibor žije v klášteře obklopeném toxickou mlhou. Strávil tu celý svůj život a stejně jako všichni ostatní věří, že mlha pokrývá celý svět. Jeho dny sestávají z práce a modliteb, ale nyní se dostává do věku, kdy mu jednoduchý klášterní řád přestává stačit. Jednotvárnost dění a řada podivných předpisů v mnišském životě jej přinutí hledat odpovědi a snažit se o změnu zavedeného systému. Podaří se mu rozbít jednotvárnost všedních dnů a vyjít za obzor?
 
Komiksové album o dvaasedmdesáti stranách talentované Štěpánky Jislové, studentky ateliéru Ilustrace a grafiky na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, se drží způsobu vyprávění evropského mainstreamu, s jasně vystavěným příběhem a popisnou kresbou. Původní kresba byla provedena tužkou a dále digitálně kolorována v neutrálních odstínech, které podtrhují náladu vyprávění. Stiborův příběh má velmi sugestivní neopakovatelnou atmosféru a nabízí mnoho námětů k zamyšlení.
 

Recenze na Comicsblogu

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Štěpánka Jislová
Ilustrátor: Štěpánka jislová
Jazyk: čeština
Typ: Akce
Věk: 14+
Žánr: komiksy, Dobrodružné knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: