Dům myšek: Přístav

Neohodnoceno
398 Kč –10 %
MEANDER II 118
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem (> 50 ks)

Nejnovější dobrodružství Sama a Julie, kteří tentokrát zamíří do přístavu a zúčastní se závodu loděk.

 
Ilustrace: Karina Schaapman
Překladatel: Lenka Sovová
Edice: Modrý slon
Rok: 2020
Formát: 240 x 279 mm
Počet stran: 64
Vazba: V8
Věk:4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

V knížce Dům myšek – Přístav jdou Sam a Julie do přístavu navštívit dědu námořníka. Děje se tam spousta zajímavých věcí, protože je zrovna přístavní týden. Během přístavního týdne připlouvají lodě z dalekých krajin s úrodou. Na oslavu se v přístavu koná veliký závod loděk. Strejda Jan (který všechno zvládne sám) naučí Sama a Julii, jak si postavit loď z prken a starých lahví.

Zdá se, že se loďka pěkně drží na hladině, ale během závodu se najednou začne všechno kazit! Naštěstí se Julie nikdy nevzdává a Sam dokáže vyřešit jakýkoliv problém. Ale mají ještě šanci zvítězit?

 

Dům myšek je projekt Studia Schaapman, kterému se již podařilo posbírat ocenění Stříbrný štětec, Zlatá kniha nebo Nejkrásnější kniha roku. Dům byl vyroben jako dekorace k této knížce pro děti. Samotný dům je vyroben z kartonových krabic a kašírky, na zařízení interiéru byly použity autentické látky z padesátých, šedesátých a sedmdesátých let a také různé druhy odpadového materiálu. Autorka navíc na svém facebooku a YouTube kanále zveřejňuje návody na výrobu vlastního myšího domu!

Sdílet