Program v knihkupectví Meander - Červen 2019

Máme velkou radost, že po půl roce fungování našeho knihkupectví, se z Vratislavovy 7 stalo živé místo, kam se rádi vracejí děti i jejich rodiče. V rámci našich pravidelných pořadů se snažíme dětem ukázat, že čtení je skvělé dobrodružství - to samé má za cíl také festival Děti, čtěte?, který proběhl na konci května na různých místech Prahy a který nakladatelství Meander již desátým rokem spoluorganizuje. Poslední květnový den jsme hostili v našem knihkupectví část programu festivalu. Co se týče akcí na červen - stejně jako v kvetnu budou především ve znamení knižních křtů. Na konec měsíce jsme však připravili i jednu speciální akci pro všechny školáky, kteří se již určitě nemohou dočkat začátku prázdin. Také my budeme v červenci na prázdninách (knihkupectví bude otevřeno standarně tj. každý den od 10:00 - 18:00) a na pravidelný čtvrteční program se můžete těšit opět od srpna.
 
Pěkné léto a spoustu času na čtení!
Iva, Emma, Lucie, Markéta a Marek

13.6. 2019 v 18:00
Křest knihy
Marka Míková - Babky
babky_big_s ramečkem

Babky - knižní novinka plná radosti ze života od babičky – a taky maminky, herečky, zpěvačky a režisérky – Marky Míkové je určená ke společnému čtení babiček (i dědečků!) s jejich vnoučaty. Vtipnými ilustracemi ji dotvořila výtvarnice ještě školou povinná, talentovaná Kristina Fingerlandová. V rámci křtu knihy proběhne i malé hudební vystoupení Marky Míkové.18.6. 2019 v 18:00
Křest knihy
Jaroslav Kovanda - Cirkus Bruno
bruno_18_big_kolorované

Do knihkupectví Meander přijíždí pestrobarevný vlak! Vlak, který přiváží  Cirkus Bruno – naší nejbarevnější jarní knižní novinku. Autor Jaroslav Kovanda  Cirkus Bruno vytvořil pro své žáky základní umělecké školy a generace dětí ho mnohokrát nadšeně malovaly (a dokonce i hrály!). Meander teď Cirkus Bruno  přináší s hravými obrázky oblíbené Nikoly Hoření, tak to s ními přijďte  na křest knihy oslavit.


27.6. 2019 v 18:00
Křest knihy
Emma Pecháčková: Pilot Pírko
pilot_pírko_big

Po dlouhých šesti letech se dočkal nového vydání i oblíbený Holub Kolumb, jemuž se za tu dobu narodilo 5 potomků, stejně jako autorkám knihy Emmě Pecháčkové a Anežce Ciglerové – dva kluci a tři holčičky, stejně jako v Kolumbově rodině. Přijďte pokřtít knihu Pilot Pírko, která je pokračování životního příběhu rodiny Holuba Kolumba.

Křest se bude konat v zahradě kavárny Čekárna
(hned naproti našemu knihkupectví)


21.6. - 30.6. 2019 
2+1 ZDARMA
Za vysvědčení knihu z Meandru
vysvědčení

Čím více knih na prázdniny, tím lépe! V knihkupectví Meander (i u všech dobrých knihkupců) proto dostanete k nákupu dvou knih z naší produkce třetí knihu zdarma. Nezáleží na tom, zda máte na vysvědčení samé jedničky, pro nás je důležité, že máte chuť číst! V den vysvědčení se navíc všichni školáci můžou těšit na malý dárek!


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení