Odborná stáž v nakladatelství Meander

Rádi byste nahlédli do světa nakladatelství dětské literatury a své zkušenosti následně zúročili ve svém budoucím povolání? Nabízíme Vám možnost tříměsíční odborné stáže v našem nakladatelství, které příští rok oslaví 25. narozeniny a které se s velkou péčí věnuje originální umělecké tvorbě pro děti a mládež a klade velký důraz na výtvarné pojetí všech titulů.

knihkupectví červen

Pokud milujete kvalitně napsané a ilustrované dětské knihy, dokážete napsat text, který zaujme a je bez chyb, baví vás sociální sítě a chcete se dozvědět se, jak funguje dětské nakladatelství, které je na českém trhu již čtvrtstoletí, potom nám pošlete do 16.9. CV a krátký motivační dopis na marketa@meander.cz  

Náplň práce a charakter úkolů přizpůsobíme oboru, který studujete, aby pro Vás byla stáž co nejpřínosnější. Stáž je vhodná především pro studenty bohemistiky, knihovnictví i dalších humanitních oborů.

"Stáž v Meandru hodnotím jako velmi dobrou příležitost vidět, jak funguje malé nakladatelství, a dozvědět se více o české literatuře pro děti. Jsem studentkou posledního ročníku bohemistiky na Slezské Univerzitě v Katovicích a stáž v Meandru byla to nejlepší, co jsem si mohla naplánovat na letošní prázdniny. Pomáhala jsem se nejen starat o knihkupectví, ale taky jsem si zlepšila své překladatelské zkušenosti. Markéta a Marek byli vždy velmi ochotní a celý čas jsem dostávala zajímavé úkoly, pomáhala jsem s organizací workshopů a tvořila jsem anglickou verzi webové stránky nakladatelství. Všem studentům velmi doporučuji stáž v nakladatelství Meander, z Prahy odcházím s novými zkušenostmi a milou vzpomínkou na krásné prázdniny.”

Renata Kura, Slezská univerzita v Katovicích

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení