Naši autoři a knihy přijdou na Svět knihy

Už 23. září začne nejočekávanější svátek všech milovníků knih, a to nejen těch dětských. Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy se po roční pauze vrací na Výstaviště v Holešovicích. A my u toho nebudeme chybět!


Všichni nakladatelé se pilně připravují, protože jde o možnost představit svou tvorbu širokému publiku nejrůznějších věkových kategorií. Někteří mají obyčejný stůl pokrytý knihami, jiní zase designový stánek vytvořený přímo na míru této události. My v Meandru jsme se rozhodli pokračovat v naší ekologické obměně, proto využijeme výlohu s jezevcem Chrujdou z letenského knihkupectví Kosmas společně s nábytkem z výstavy Fenomeander, která mapovala čtvrtstoletí našeho nakladatelství a která nedávno skončila v Centru současného umění DOX.

226333633_4939173082765634_1490975196455899463_nV našem stánku najdete dlouhodobě oblíbené knížky, ale i novější tituly včetně těch nejčerstvějších pro nejmenší „čtenáře“ – tři leporela a 8 novozákonních příběhů z edice manamana, které tuto řadu završí. Veškeré knihy budou samozřejmě k dispozici za výhodnější festivalovou cenu.

Kromě toho jsme pro vás připravili i sérii akcí. Vše odstartujeme 23. září v 10 hodin představením knižních novinek žákům základních škol a jejich učitelům ve stanu Rosteme s knihou. Žáky se svými knihami seznámí Markéta Pilátová, Daniela Fischerová, Tereza Marianová a Zuzana Špůrová. Celé setkání bude zakončeno soutěží. (Pokud se jako třída máte zájem zúčastnit, ozvěte se nám na e-mail produkce@meander.cz.)

V pátek 24. září se nakladatelka Ivana Pecháčková zúčastní dvou diskuzí – Zaostřeno na vydavatele komiksů (v 10 hodin v Autorském sálu) a Literatura pro děti: knihy pro malé i velké? (v 16 hodin v Profesním fóru).

V sobotu 25. září se pak můžete těšit na autogramiády přímo na našem stánku – chybět nebude Daniela Fischerová, Markéta Pilátová ani Petr Stančík.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení