Meander myslí na svobodné matky

Rok 2020 se nese ve znamení nepříjemných překvapení. Mnohým z nás se proměnil život, museli jsme si zvyknout na novou situaci (ať už to byla například domácí výuka či péče o naše nejbližší, kteří měli zdravotní problémy). Nezanedbatelným problémem současné pandemie je také negativní ekonomický dopad na mnoho lidí. Ekonomická situace lidí, kteří již před pandemií žili z měsíce na měsíc, se nyní ještě zhoršila. Mezi tyto skupiny lidí patří také samoživitelé, kteří se nezřídka ocitající bez jakýchkoliv příjmů. Situace je opravdu tristní a málokdo z nás si umí představit ten neuvěřitelný tlak, pod kterým jsou rodiče samoživitelé a jejich děti. Ač se sami jako nakladatelství ocitáme ve velmi tíživé situaci, rádi bychom samoživitelům pomohli.

Navázali jsme proto úzkou spolupráci s Klubem svobodných matek a rozhodli jsme se pomoci tímto způsobem:

  • z každého nákupu nad 1500 Kč, který bude realizován zde v e-shopu, věnujeme 100 Kč na knihy dětem samoživitelů.
  • každý z vás může pro dítě samoživitele koupit konkrétní knihu - do poznámky v objednávce stačí napsat, která ze zakoupených knih to je.

Tato knižní sbírka bude trvat do 18/12. Těsně před Štědrým dnem společně s Klubem svobodných matek budeme knihy distribuovat do domácností až k dětem. 

děkujeme!

Nakladatelství Meander 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení