Za dveřmi našich domovů číhá spousta nebezpečí, a proto je třeba být obezřetný a dobře se rozhlížet, svítí-li na semaforu zelená, nebo jestli se ulicí neřítí splašená tramvaj. Pokud ale obezřetní jsme, můžeme si dovolit rozhlédnout se víc doširoka a potom spatříme spoustu zajímavých věcí.

Ilustrace: Alice Nikitinová
Rozměry: 150 x 150 mm
Počet stran: 18 str.
Edice: Repolelo
Rok: 2021
Vazba: leporelo
ISBN: 978-80-7558-180-8
Věková kategorie: 3+

Dostupnost Skladem (>50 ks)
198 Kč –5 % 188 Kč
Doprava nad
1500 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Zdánlivě obyčejný tovární komín, most, dveře od garáže, fontána, a dokonce i jeřáb dovedou být plné barvité poezie. Alice Nikitinová namalovala a zbásnila pro svého syna Romana ty nejběžnější věci, se kterými se setkali venku na procházce a které ho fascinovaly a někdy i děsily.


Recenze:

„Kniha Venku dominuje obrazem mostu, v dáli proplouvá loď a při otevřeném leporelu mohou děti opět sledovat navazující obrázek,“ píše Tereza Vaňková v recenzi pro web Dobrý zprávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Ilustrátor: Alena Nikitinová
Jazyk: čeština
Věk: 2+
Žánr: poezie pro děti, leporela
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 9.4.2023
Na první pohled se mi knížka moc nelíbila. Pak jsem ji půjčila v knihovně - a rázem se z ní stala nejoblíbenější kniha 1,5 ročního synka (a vlastně celé rodiny). Jsou v ní věci, které batole venku přirozeně zaujmou. Kanál, garáž, jeřáb, popeláři, metro, most, ... A ke každé ilustraci je kratičká, vtipná a výstižná básnička. Knížku máme všichni rádi, do knihovny jsem ji vrátila a koupila naši vlastní. A rovnou i knihu "Doma", která je neméně oblíbená. V popisu je doporučený věk od 3 let - ale rozhodně bych ji doporučila už právě od toho 1,5 roku.