Starý a Nový zákon pro děti IV. - Komplet

Dlouho očekávané první novozákonní příběhy z edice manamana vycházejí také v kompletu! Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. 

Ilustrace: Katka Kozáková, Tereza Šiklová, Jana Vobořilová, David Dolenský, Martin Atanasov, Katarina Kratochvílová, Marie Novotná, Jakub Mikuláštík, Tereza Marianová
Edice: manamana
Rok: 2020
Formát: 120 x 150 mm
Vazba: V8
 
Knihy vyšly s laskavou podporou Státního fondu kultury České republiky a nadace Sekyra Foundation.
Dostupnost Skladem (> 50 ks)
798 Kč –10 % 718 Kč
Starý a Nový zákon pro děti IV. - Komplet
Starý a Nový zákon pro děti  IV. - Komplet
798 Kč –10 %
Doprava nad
1000 Kč zdarma
Expedice do 2
pracovních dnů
Sleva min. 10 % na
veškerý sortiment
2 kamenné prodejny
v centru Prahy

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. Ve 25 příbězích z Nového zákona se děti seznámí nejen s jednotlivými událostmi ze života Ježíše, ale i s dalšími důležitými postavami a výjevy, které souvisí jak se vznikem a základy křesťanství, tak i s celou naší křesťanskou kulturou. Matka Ježíše Marie, Jan Křtitel, Máří Magdalena, Pilát Pontský a mnoho dalších postav jsou její nedílnou součástí. Bez jejich znalosti neznáme část sami sebe, část naší kultury, ale i část jednotlivých děl – jak mají dnešní mladí například číst slavný Bulgakovův román Mistr a Markétka či Steinbeckovo Na východ od ráje bez znalosti biblických příběhů?  

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Ivana Pecháčková
Jazyk: čeština
Věk: 4+
Žánr: biblické příběhy, umělecké knihy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení