Velký úklid (poškozeno)

Neohodnoceno
298 Kč –30 %
MEANDER 1080
298 Kč –30 % 209 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Kniha má drobnou estetickou vadu.
 
Vzhledem k tomu, že knihy se slevou odesíláme z našeho knihkupectví, lze je připravit buďto k osobnímu převzetí přímo v naší prodejně (Vratislavova 7, Praha 2) nebo zaslat přes Zásilkovnu. Pro tento typ zboží nelze využít možnost dopravy GLS. Děkujeme za pochopení.
 

Jak již sám název napovídá, nová kniha respektované spisovatelky Markéty Pilátové Velký úklid je věnovaná všem nepořádným dětem.

Ilustrace: Olle Trottestam
Edice: Modrý slon
Rok: 2018
Formát: 155 × 220 mm
Počet stran: 80
Vazba: V8
ISBN: 978-807-55-8055-9
Věk: 8+
 
Fotografie knihy jsou ilustrační.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní hrdinka Maruška je opravdu hodně nepořádná a její nervózní a přepracovaná maminka si s ní už neví rady. Neví si rady ani s poněkud rozevlátým tatínkem, bubeníkem známé kapely, a chce se s ním rozvést. A čím je maminka nervóznější, tím je Maruška nepořádnější.

Pomůže jí až tajemná sousedka paní Krátká. Ta má ve svém starém bytě vždycky vzorný pořádek a slíbí Marušce, že ji naučí uklízet. A pomůže jí uklidit nejen její pokojík, ale také vztahy s maminkou a tatínkem. Dosáhne toho poněkud mazanými metodami, za které by se nemusel stydět ani Sherlock Holmes.

Kniha je doprovázená zvláštními ilustracemi Olleho Trottestama, šestnáctiletého nadaného švédského umělce (s českou maminkou) s poruchou autistického spektra.

Sdílet