Starý a Nový zákon pro děti V. - Komplet

Novinka
Neohodnoceno
898 Kč –10 % 808 Kč
Skladem (> 50 ks)

Druhá řada novozákonních příběhů z edice manamana vychází také v kompletu! Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo.

Ilustrace: Darja Čančíková, Pavlína Lörinczová, Anastasia Stročkova, Terezia Unzeitigová, M. aka Janazapa, Dita Stuchlíková, Alice Brotánková, Dora Dutková
Edice: manamana
Rok: 2021
Formát: 120 x 150 mm
Vazba: V8
Věk: 7+
ISBN: 978-80-7558-172-3
 

V kompletu najdete tyto biblické příběhy:

Knihy vyšly s laskavou podporou nadace Sekyra Foundation.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve 25 příbězích z Nového zákona se děti seznámí nejen s jednotlivými událostmi ze života Ježíše, ale i s dalšími důležitými postavami a výjevy, které souvisí jak se vznikem a základy křesťanství, tak i s celou naší křesťanskou kulturou. Matka Ježíše Marie, Jan Křtitel, Máří Magdalena, Pilát Pontský a mnoho dalších postav jsou její nedílnou součástí. Bez jejich znalosti neznáme část sami sebe, část naší kultury, ale i část jednotlivých děl – jak mají dnešní mladí například číst slavný Bulgakovův román Mistr a Markétka či Steinbeckovo Na východ od ráje bez znalosti biblických příběhů?

Sdílet