Starý a Nový zákon pro děti IV. - Komplet

Neohodnoceno
798 Kč –10 % 718 Kč
Skladem (> 50 ks)

Dlouho očekávané první novozákonní příběhy z edice manamana vycházejí také v kompletu! Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. 

Ilustrace: Katka Kozáková, Tereza Šiklová, Jana Vobořilová, David Dolenský, Martin Atanasov, Katarina Kratochvílová, Marie Novotná, Jakub Mikuláštík, Tereza Marianová
Edice: manamana
Rok: 2020
Formát: 120 x 150 mm
Vazba: V8
 
Knihy vyšly s laskavou podporou Státního fondu kultury České republiky a nadace Sekyra Foundation.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. Ve 25 příbězích z Nového zákona se děti seznámí nejen s jednotlivými událostmi ze života Ježíše, ale i s dalšími důležitými postavami a výjevy, které souvisí jak se vznikem a základy křesťanství, tak i s celou naší křesťanskou kulturou. Matka Ježíše Marie, Jan Křtitel, Máří Magdalena, Pilát Pontský a mnoho dalších postav jsou její nedílnou součástí. Bez jejich znalosti neznáme část sami sebe, část naší kultury, ale i část jednotlivých děl – jak mají dnešní mladí například číst slavný Bulgakovův román Mistr a Markétka či Steinbeckovo Na východ od ráje bez znalosti biblických příběhů?  

Sdílet