Prázdninové tematické knižní balíčky

5 položek celkem

tematicke-balicky2

Milé maminky, milí tatínkové,

knižní balíčky – tedy tituly v pěti věkových kategoriích –, které jsme obměňovali v průběhu posledního roku, jste si oblíbili, za což Vám chceme opět poděkovat. Během té doby se mnoho z Vás ptalo, jestli náhodou nemáme i balíčky tematické. A tak jsme je pro Vás na léto připravili, vybírat můžete z pěti různých druhů. 

Knihy pro malé vynálezce, cestovatele, milovníky přírody, ale také příběhy plné prázdninových dobrodružství i texty, které Vám pomůžou s uspáváním dětí. Tituly do letních balíčků jsme v nakladatelství vybírali pečlivě a podle vlastních zkušeností – přece jen je u nás několik maminek, a dokonce už i jedna babička.

Navíc v každém balíčku najdete i pět pohledů, které můžete posílat například jako pozdrav svým dětem na letní tábory. V takovém případě jim do balíčku na cestu nezapomeňte přibalit i blok, do kterého si budou moci zaznamenávat a zakreslovat prázdninové zážitky.

Děkujeme za důvěru! Vám i Vašim ratolestem přejeme povedené letní prázdniny nejen ve společnosti kvalitního čtení.

Za nakladatelství Meander 

Ivana Pecháčková


Knižní balíčky jsou oblíbeným produktem nakladatelství Meander. V průběhu posledního roku jsme je vždy připravovali pro 5 věkových kategoriích a za váš velký zájem  o balíčky bychom vám rádi poděkovali! Mnoho z vás ptalo, jestli náhodou nemáme i balíčky tematické. A tak jsme je pro vás na léto připravili a vybírat můžete hned z pěti různých druhů!

Každý balíček obsahuje:

  • 4 tematické knihy se slevou 35 %,
  • 5 pohledů, které můžete poslat jako prázdninový pozdrav těm, které máte rádi,
  • 1 blok na zaznamenání prázdninových vzpomínek.
Sdílet