Do poznámky napište, kterou ze zakoupených knih chcete samoživitelce věnovat.

Podzimní knižní balíčky

5 položek celkem

meander knizni balicky fb cover PODZIM 1200x528Milí rodiče, milí prarodiče, učitelé, Vy všichni, kdo se svými dětmi opět prožíváte výuku na dálku,

na jaře letošního roku jsme pro Vás začali vytvářet knižní balíčky, aby se krásné knihy dostaly ke svým čtenářům i během doby, kdy byla zavřená knihkupectví, a přinášely radost do karantény. Nyní se děti opět učí doma a my jsme pro Vás i pro ně vybrali 4 knihy (z nichž jedna je zdarma) které přinesou radost a nové podněty do Vašich domovů. Ke všem vybraným knihám nabízíme také čtenářské lekce - metodiku připravenou výjimečnými a kreativními pedagogy, ale hlavně také samotnými autory knížek, kteří dětem ukážou, jak o knihách přemýšlet novými způsoby a nezůstat na povrchu.

Balíčky jsou opět pro 5 věkových kategorií a vybraly je pro Vás redaktorky, které jsme všechny mámy i babičky, a všechny knihy se svými dětmi a vnoučky prověřily! Velmi si vážíme, že jste si v záplavě dětských knih vybrali právě ty naše a rozhodli se tak podpořit nezávislé nakladatelství Meander. Pro Vás přece ty krásné knihy vydáváme již 25 let.Tak s námi pojďte oslavit naše výročí touto cestou!

Moc děkujeme a přejeme Vám hodně zdraví a sil do podzimních dní. Věříme, že společný čas strávený s knihami Vám přinese radost!

Srdečně zdraví

Ivana Pecháčková
nakladatelka a předsedkyně Komise dětské knihy SČKN

Sdílet