Knižní balíček PŘÍRODA

Neohodnoceno
1 112 Kč –35 % 723 Kč
Skladem (> 50 ks)

Příroda je všude kolem nás a je velmi důležitá. Měli bychom to dětem vštěpovat už odmalička, proto jsme vytvořili tento „přírodní“ balíček. Díky němu se společně dozvíte, proč stromy nemluví nebo proč mouchy nemají královnu. Ale taky objevíte, že ve skryté síti kořenů, v chlorofylu listů a vábení květů koluje nejedna legrační básnička.

Na všechny knihy v balíčku je sleva 35 %.

V každém balíčku od nás zdarma dostanete 5 pohledů, které můžete poslat jako prázdninový pozdrav těm, které máte rádi, a blok na zaznamenání prázdninových vzpomínek.

Knižní balíčky jsou oblíbeným produktem nakladatelství Meander. V průběhu posledního roku jsme je vždy připravovali pro 5 věkových kategoriích a za váš velký zájem  o balíčky bychom vám rádi poděkovali! Mnoho z vás ptalo, jestli náhodou nemáme i balíčky tematické. A tak jsme je pro vás na léto připravili a vybírat můžete hned z pěti různých druhů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balíčku PŘÍRODA najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce.)

Sdílet