Knižní balíček PRÁZDNINOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Neohodnoceno
1 362 Kč –35 % 885 Kč
Skladem (> 50 ks)

Nikoho nepřekvapí, že nejvíc zážitků a legrace zažijí děti o velkých prázdninách. Některé tráví slunné dny u babičky a dědy ve středověkém domku uprostřed starobylého Tábora, u podivínského strýčka v domku u lesa nebo naopak v hlavním městě. Jiné se zaposlouchají do vyprávění příběhů, které jsou spojením tradiční a moderní pohádky.

Na všechny knihy v balíčku je sleva 35 %.

V každém balíčku od nás zdarma dostanete 5 pohledů, které můžete poslat jako prázdninový pozdrav těm, které máte rádi, a blok na zaznamenání prázdninových vzpomínek.

Knižní balíčky jsou oblíbeným produktem nakladatelství Meander. V průběhu posledního roku jsme je vždy připravovali pro 5 věkových kategoriích a za váš velký zájem  o balíčky bychom vám rádi poděkovali! Mnoho z vás ptalo, jestli náhodou nemáme i balíčky tematické. A tak jsme je pro vás na léto připravili a vybírat můžete hned z pěti různých druhů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balíčku PRÁZDNINOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce.)

Sdílet