Balíček STUDENT (od 15 let)

Novinka
Neohodnoceno
1 632 Kč –37 % 1 023 Kč
Skladem (> 50 ks)

Jarní edice našich knižních balíčků je tady! Balíčky jsou opět pro 5 věkových kategorií a vybraly je pro Vás redaktorky, které jsme všechny mámy i babičky, a všechny knihy se svými dětmi a vnoučky prověřily!


Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Každý balíček obsahuje:

  • 3 knihy z Meandru s 25% slevou
  • 1 knihu z Meandru zdarma

V jarním balíčku STUDENT najdete tyto knihy:

>>> DÁREK: Ricardo Liniers - Macanudo 3

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce). 


 POZOR! Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067-1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma vášnivého čtenáře ve věkové kategorii "young adult" a marně si lámete hlavu s tím, které knihy mu pořídit, aby byly dostatečně "cool", ale přitom měly také uměleckou hodnotu? Do speciálního knižního balíčku pro věkovou skupinu 15–? let jsme vybrali knihy, které tyto parametry určitě splňují! Navíc se z nich nebude těšit jen Váš puberťák, ale budou bavit i Vás.  

Sdílet