Balíček ŠKOLÁK (6-8 let)

Novinka
Neohodnoceno
1 192 Kč –44 % 670 Kč
Skladem (> 50 ks)

Jarní edice našich knižních balíčků je tady! Balíčky jsou opět pro 5 věkových kategorií a vybraly je pro Vás redaktorky, které jsme všechny mámy i babičky, a všechny knihy se svými dětmi a vnoučky prověřily!


Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Každý balíček obsahuje:

  • 3 knihy z Meandru s 25% slevou
  • 1 knihu z Meandru zdarma

V jarním balíčku ŠKOLÁK najdete tyto knihy:

>>> DÁREK: Markéta Pilátová - Kiko a tajemství papírového motýla

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce). 


 POZOR!  Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067-1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtení je jednou z prvních dovedností, kterou děti získávají při nástupu do školy (někteří šikovní čtenáři již dříve!). Nejprve se učí rozeznávat jednotlivá písmenka, poté jednoduchá slovní spojení a nakonec i věty. Důležité pro toto období je, aby se děti nenaučily jen číst, ale především porozumět textu. Tato dovednost je potom může už v raném věku nasměrovat k tomu, že je knížky budou doopravdy bavit a budou je doprovázet celým životem. Pokud máte doma malého školáka, určitě oceníte speciální knižní balíček pro věkovou skupinu 6–8 let, do kterého jsme zařadili především jednodušší příběhy, ve kterých si děti mohou (nejprve s Vaší pomocí a poté už i samy) nacvičovat právě porozumění textu.

Sdílet