Do poznámky napište, kterou ze zakoupených knih chcete samoživitelce věnovat.

Balíček PŘEDŠKOLÁK (3-5 let)

Novinka
Neohodnoceno
1 062 Kč –44 % 595 Kč
Skladem (31 ks)

Podzimní edice našich knižních balíčků je tady! Balíčky jsou opět pro 5 věkových kategorií a vybraly je pro Vás redaktorky, které jsme všechny mámy i babičky, a všechny knihy se svými dětmi a vnoučky prověřily!


Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Každý balíček obsahuje:

  • 3 knihy z Meandru s 25% slevou
  • 1 knihu z Meandru zdarma

V říjnovém balíčku PŘEDŠKOLÁK najdete tyto knihy:

>>> DÁREK Kateřina Kanajlo: David, Nik a kouzelný cylindr

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce). 


 POZOR! Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma předškoláka, který ještě sám nečte, ale už zvládne vnímat delší příběhy a zajímají ho písmenka? Pro Vás jsme připravili speciální knižní balíček pro věkovou skupinu 3–5 let, tedy děti, které zanedlouho začnou navštěvovat základní školu. Aby se z nich staly čtenáři, kteří budou hltat jeden příběh za druhým, je velmi důležité, aby si ke knize našly vztah ještě v době, kdy samy číst neumí. Dopřejte si každý den čas na společné čtení, zkoumání jednotlivých písmenek či "studování" ilustrací. Vybrali jsme pro Vás knihy, které jsou pro tyto aktivity nejvhodnější a pomohou Vašemu dítěti zvládnout pozdější učení čtení.

Sdílet