Balíček PŘEDŠKOLÁK (3-5 let) - KVĚTEN

1 002 Kč –45 % 551 Kč
Skladem (7 ks)

Květnová edice našich speciálních balíčků je tady!

Máte doma předškoláka, který ještě sám nečte, ale už zvládne vnímat delší příběhy a zajímají ho písmenka? Pro Vás jsme připravili speciální knižní balíček pro věkovou skupinu 3–5 let, tedy děti, které zanedlouho začnou navštěvovat základní školu. Aby se z nich staly čtenáři, kteří budou hltat jeden příběh za druhým, je velmi důležité, aby si ke knize našly vztah ještě v době, kdy samy číst neumí. Dopřejte si každý den čas na společné čtení, zkoumání jednotlivých písmenek či "studování" ilustrací. Vybrali jsme pro Vás knihy, které jsou pro tyto aktivity nejvhodnější a pomohou Vašemu dítěti zvládnout pozdější učení čtení.

Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Na každou knihu v balíčku je sleva 25 % a jedna kniha je vždy zdarma.

POZOR! Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067

Detailní informace

Detailní popis produktu

V květnovém balíčku PŘEDŠKOLÁK najdete tyto knihy:

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce).

Sdílet