Balíček PŘEDŠKOLÁK (3-5 let)

Novinka
Neohodnoceno
1 042 Kč –36 % 670 Kč
Skladem (> 50 ks)

Jarní edice našich knižních balíčků je tady! Balíčky jsou opět pro 5 věkových kategorií a vybraly je pro Vás redaktorky, které jsme všechny mámy i babičky, a všechny knihy se svými dětmi a vnoučky prověřily!


Knižní balíčky jsou speciálním produktem nakladatelství Meander. Každý měsíc vybíráme knížky vhodné pro věkovou kategorii Vašich dětí. Každý balíček obsahuje:

  • 3 knihy z Meandru s 25% slevou
  • 1 knihu z Meandru zdarma

V jarním balíčku PŘEDŠKOLÁK najdete tyto knihy:

>>> DÁREK: Ricardo Liniers - Velký mokrý balónek

PS: Pokud máte již některou z výše uvedených knih doma v poličce, rádi Vám ji v balíčku vyměníme za jiný titul, který je za stejnou cenu. (Stačí to napsat do poznámky při objednávce). 


 POZOR!  Do balíčku si můžete místo knihy zdarma objednat Čtenářské lekce k 7 titulům nakladatelství Meander (stačí to napsat do poznámky, až budete dělat objednávku).
1067-1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma předškoláka, který ještě sám nečte, ale už zvládne vnímat delší příběhy a zajímají ho písmenka? Pro Vás jsme připravili speciální knižní balíček pro věkovou skupinu 3–5 let, tedy děti, které zanedlouho začnou navštěvovat základní školu. Aby se z nich staly čtenáři, kteří budou hltat jeden příběh za druhým, je velmi důležité, aby si ke knize našly vztah ještě v době, kdy samy číst neumí. Dopřejte si každý den čas na společné čtení, zkoumání jednotlivých písmenek či "studování" ilustrací. Vybrali jsme pro Vás knihy, které jsou pro tyto aktivity nejvhodnější a pomohou Vašemu dítěti zvládnout pozdější učení čtení.

Sdílet